xSale cennik - od czego zależy koszt i który plan wybrać?

Damian Wełna

Damian Wełna

Automation & Integration Expert

Cennik xSale opiera się na abonamencie zależnym od liczby zamówień: pakiet Standard ma stałą opłatę do 1 000 zamówień miesięcznie, a za każde kolejne 1 000 zamówień dopłacasz określoną kwotę. Na stronie producenta Standard kosztuje 299 zł miesięcznie przy rozliczeniu 12-miesięcznym i 600 zł przy rozliczeniu miesięcznym, a dopłata wynosi 299 zł za każde kolejne 1 000 zamówień (stan na październik 2026 - sprawdź cennik). Do abonamentu trzeba doliczyć płatne wdrożenie i ewentualnie rozszerzony pakiet wsparcia.

Sama kwota abonamentu niewiele mówi, jeśli nie wiesz, ile zamówień obsłużysz w szczycie sezonu, ilu kanałów potrzebujesz i czy wystarczy Ci standardowa integracja z ERP. W tym wpisie rozkładamy cennik xSale na części, pokazujemy, jak policzyć koszt jednego zamówienia i koszt pierwszego roku, oraz podpowiadamy, który plan wybrać do skali sprzedaży.

[#wazne] W skrócie: xSale ma trzy wersje - Standard z ceną z cennika, Dedykowaną i Enterprise wycenianą po analizie. Standard to według producenta 299 zł miesięcznie przy umowie na 12 miesięcy, do 1 000 zamówień, plus 299 zł za każde kolejne 1 000 zamówień, bez prowizji od obrotu (stan na październik 2026 - sprawdź cennik). Wdrożenie i rozszerzone wsparcie płacisz osobno. W Vinson pomagamy policzyć pełny koszt xSale i porównać go z alternatywą, np. Base.

xSale cennik - jakie są plany i ile kosztują?

Producent dzieli ofertę na trzy wersje. Różnią się nie tyle funkcjami podstawowymi, ile zakresem dopasowania do Twoich procesów: od gotowych integracji w Standard, przez indywidualne mapowania w wersji Dedykowanej, po własną architekturę i SLA w Enterprise.

Wersja (stan na październik 2026)CenaERPIntegracje i zmiany
Standard299 zł / mies. (12 mies.) lub 600 zł / mies. (1 mies.), do 1 000 zamówień, potem +299 zł za 1 000Subiekt i Comarchstandardowy katalog integracji, nielimitowane integracje kurierskie, zmiany indywidualne w ograniczonym zakresie
Dedykowanypo analizie - analiza ERP i procesów od 9 600 zł nettoszerszy zakres lub ERP dedykowanyintegracje i mapowania ustalone w analizie, wiele magazynów
Enterprisewycena indywidualnadowolnyarchitektura, SLA, utrzymanie i model rozliczeń ustalane indywidualnie

Każdy plan obejmuje według producenta nielimitowaną liczbę użytkowników, zarządzanie ofertami w kanałach, import produktów ręcznie, z CSV lub z ERP, obsługę zamówień ze wszystkich podłączonych kanałów, nadawanie paczek pojedynczo i seryjnie, automatyczne e-maile, dostęp do API i replikację danych co kilka minut. Moduły AI są w Standard opcjonalnym dodatkiem. Wszystkie wartości sprawdź przed zakupem na xsale.ai/cennik, bo cennik może się zmieniać.

Promocja dla firm przechodzących z innego systemu

W październiku 2026 producent prowadzi promocję migracyjną: do 10 000 zamówień miesięcznie za 499 zł netto miesięcznie, z okresem promocji od 1 do 12 miesięcy, który wybierasz do końca pierwszego miesiąca. Oferta dotyczy nowych klientów przechodzących z innego systemu i jest ograniczona do 30 wdrożeń, a wdrożenie płatne jest osobno (stan na październik 2026 - sprawdź cennik). Jeśli masz kilka tysięcy zamówień, ta promocja może zmienić rachunek bardziej niż wybór planu.

Od czego zależy koszt xSale?

Na miesięczny rachunek za xSale wpływa przede wszystkim liczba zamówień. Poniżej wyliczenie dla pakietu Standard przy rozliczeniu 12-miesięcznym, zestawione z ceną promocji migracyjnej.

[#chart:int42a]

Oprócz liczby zamówień koszt xSale zależy od kilku innych czynników. Warto je spisać przed rozmową z producentem, bo to one decydują, czy zmieścisz się w pakiecie Standard.

  • Liczba zamówień w szczycie: rozliczenie idzie w progach po 1 000 zamówień, więc liczy się miesiąc z największą sprzedażą, a nie średnia roczna.

  • Okres rozliczenia: płatność za 12 miesięcy jest wyraźnie tańsza niż abonament miesięczny.

  • System ERP: Subiekt i Comarch mieszczą się w Standard, inne systemy wymagają zwykle wersji Dedykowanej.

  • Zakres zmian: niestandardowe mapowania, dokumenty czy statusy to praca wyceniana osobno.

  • Wdrożenie i wsparcie: pakiety godzinowe i plany wsparcia są poza abonamentem.

Bezpłatna konsultacja integracji
Który integrator pasuje do Twojej sprzedaży?
  • Porównanie integratorów pod Twoje kanały
  • Konfiguracja, migracja i automatyzacje
  • Certyfikowany partner Base
Damian WełnaKonsultację poprowadzi Damian Wełna, Automation & Integration Expert

Ile kosztuje wdrożenie i wsparcie xSale?

Wdrożenie xSale jest zawsze płatne osobno. Producent oferuje dwa pakiety godzinowe i ścieżkę dedykowaną (stan na październik 2026 - sprawdź cennik):

  • Standardowe 15 roboczogodzin - 3 000 zł netto: zebranie danych dostępowych, konfiguracja, testy i szkolenie online. Godziny są gwarantowane w ciągu 2 miesięcy od zamówienia, później kolejne miesiące kosztują 500 zł netto i dodają 2 godziny do puli.

  • Rozszerzone 35 roboczogodzin - 7 000 zł netto: dodatkowo warsztat online, szkolenia dla ról, cotygodniowe spotkania przez pierwszy miesiąc i audyt po 3 miesiącach. Kolejne miesiące to 1 500 zł netto z 6 godzinami.

  • Dedykowane: analiza od 9 600 zł netto, a potem osobna wycena prac programistycznych, integracyjnych i szkoleń.

  • Dodatkowe godziny: 250 zł netto za roboczogodzinę.

Pakiety wsparcia xSale

Wsparcie Free jest dostępne dla pakietu Standard i obejmuje 1 godzinę miesięcznie z czasem reakcji do 24 godzin w dni robocze. Premium kosztuje 499 zł miesięcznie przy umowie rocznej (749 zł przy miesięcznej) i daje 3 godziny z reakcją do 8 godzin. Business to 1 499 zł (1 999 zł przy miesięcznej), 10 godzin i reakcja do 4 godzin, a Enterprise jest wyceniany indywidualnie (stan na październik 2026 - sprawdź cennik). W pakiecie Free podłączenie dodatkowego kanału sprzedaży kosztuje 300 zł jednorazowo, w wyższych pakietach jest wliczone.

Ile naprawdę kosztuje xSale w pierwszym roku?

Porównując integratory, zawsze licz koszt całego pierwszego roku: abonament, wdrożenie i wsparcie. Poniżej dwa warianty dla firmy z około 1 000 zamówień miesięcznie, z kwotami z cennika producenta.

[#chart:int42c]

Różnica między wariantami jest duża, ale nie wynika z abonamentu - ten jest taki sam. Decydują wdrożenie i wsparcie. Jeśli Twój zespół ma doświadczenie z integratorami, a procesy są proste, wariant podstawowy zwykle wystarczy. Przy wielu kanałach, kilku magazynach i rozbudowanym ERP szersze wdrożenie oszczędza tygodnie poprawek po starcie.

[#uwaga] Abonament xSale nie obejmuje opłat platform sprzedażowych, sklepów, kurierów i producentów ERP - prowizji, licencji i opłat aktywacyjnych. Dolicz je osobno, np. licencje modułów potrzebnych do integracji po stronie Subiekta lub Optimy. Zakres wymagań dla swojego ERP potwierdź z producentem xSale przed podpisaniem umowy.

Jak policzyć koszt jednego zamówienia w xSale?

Najprostszy sposób porównania integratorów to przeliczenie abonamentu na koszt obsługi jednego zamówienia. Wzór jest uniwersalny, więc łatwo zestawić xSale z Base, Apilo czy Sellasist.

[#chart:int42b]

W pakiecie Standard koszt jednego zamówienia pozostaje na poziomie około 30 groszy, bo dopłata rośnie razem ze sprzedażą. Producent pokazuje na stronie, że przy bardzo dużej skali koszt zamówienia spada, ale dotyczy to indywidualnych wycen. W promocji migracyjnej przy kilku tysiącach zamówień koszt jednostkowy jest wyraźnie niższy - dlatego warto sprawdzić, czy się do niej kwalifikujesz.

Druga strona rachunku to oszczędność czasu. Policz, ile minut zajmuje dziś przepisanie zamówienia do ERP, wystawienie dokumentu, nadanie paczki i wpisanie numeru przesyłki na marketplace. Pomnóż to przez liczbę zamówień. Dopiero zestawienie obu liczb pokazuje, czy integracja się zwraca.

Przykład: sprzedaż sezonowa a progi zamówień

[#przyklad] Sklep ogrodniczy sprzedaje średnio 800 zamówień miesięcznie, ale w kwietniu i maju dochodzi do 2 600. Średnia mieści się w pierwszym progu pakietu Standard, jednak w szczycie sklep wchodzi w trzeci próg, czyli płaci abonament podstawowy i dwie dopłaty po 299 zł (wyliczenie wg cennika ze stanu na październik 2026, przykład). Przy planowaniu budżetu warto więc policzyć koszt dla każdego miesiąca osobno, a nie mnożyć średnią przez 12.

Ten sam mechanizm działa w drugą stronę. Jeśli sprzedaż spada po sezonie, rachunek za kolejne miesiące też maleje, bo dopłaty zależą od faktycznej liczby zamówień. Dlatego w xSale ważniejsze od wyboru „właściwego planu” jest dobre oszacowanie wolumenu i zakresu prac wdrożeniowych.

Co jest w cenie, a za co dopłacisz?

Przed podpisaniem umowy dobrze rozdzielić koszty stałe od zmiennych i jednorazowych. Na podstawie cennika producenta (stan na październik 2026 - sprawdź cennik) wygląda to tak:

  • W abonamencie: użytkownicy bez limitu, standardowe integracje kanałów i kurierów, obsługa zamówień i wysyłek, API, przechowywanie danych w chmurze.

  • Zmienne: dopłaty za kolejne progi 1 000 zamówień, dodatkowe roboczogodziny po wdrożeniu.

  • Jednorazowe: pakiet wdrożeniowy, analiza w wersji Dedykowanej, podłączenie dodatkowego kanału w pakiecie wsparcia Free.

  • Poza xSale: prowizje marketplace'ów, opłaty kurierów, licencje ERP, a przy hostingu własnym - serwer, licencje bazy danych i administracja.

Który plan xSale wybrać do skali sprzedaży?

Wybór planu zacznij od listy kanałów, ERP i procesów, a dopiero potem patrz na liczbę zamówień. W praktyce decyzja wygląda tak:

  1. Standard: sprzedajesz w kanałach z listy gotowych integracji, pracujesz na Subiekcie lub Comarch ERP i akceptujesz standardowe procesy. To najczęstszy wybór dla firm do kilku tysięcy zamówień miesięcznie.

  2. Dedykowany: masz nietypowe dokumenty, kilka magazynów, indywidualne statusy albo ERP spoza listy. Analiza pozwala ustalić zakres przed wdrożeniem.

  3. Enterprise: bardzo duża skala, wymagania co do SLA i architektury, ewentualnie hosting we własnej infrastrukturze.

Przy porównaniu z innymi systemami pamiętaj, że cenniki są zbudowane różnie: jedne liczą zamówienia, inne produkty, wtyczki albo kanały. Zestawiamy je w przeglądzie

Jak nie przepłacić za xSale?

  • Sprawdź liczbę zamówień w najmocniejszym miesiącu roku, a nie średnią - to ona wyznacza próg rozliczenia.

  • Jeśli przechodzisz z innego systemu, zapytaj o warunki promocji migracyjnej, zanim podpiszesz umowę.

  • Wybieraj rozliczenie roczne, gdy jesteś już po testach i wiesz, że zostajesz w systemie.

  • Dobierz pakiet wsparcia do ryzyka: przy kilkuset zamówieniach dziennie reakcja do 24 godzin może oznaczać dzień ręcznej pracy.

  • Spisz zmiany niestandardowe przed wdrożeniem - poprawki po starcie rozliczane godzinowo szybko podnoszą koszt.

Jak Vinson pomaga policzyć koszt i wdrożyć integrator?

Vinson to agencja e-commerce z Bochni, działająca od 2021 roku. Jesteśmy Allegro Ads Partner+, Google Partner, Meta Business Partner, certyfikowanym partnerem Base, partnerem Empik Place i autoryzowanym partnerem Shoper. Pracowaliśmy z ponad 500 firmami, a klienci oceniają nas na 4,9/5 ze 171 opinii. Nie jesteśmy partnerem xSale, więc liczymy koszty z perspektywy sprzedawcy.

  • Zbieramy dane o zamówieniach, kanałach i ERP i liczymy całkowity koszt xSale na pierwszy rok.

  • Porównujemy go z innymi integratorami dopasowanymi do Twojej skali sprzedaży.

  • Wdrażamy wybrane rozwiązanie, konfigurujemy integracje ze sklepem, Allegro i marketplace'ami oraz migrujemy dane.

  • Gdy lepiej sprawdzi się OMS z gotowymi akcjami automatycznymi, wdrażamy Base jako certyfikowany partner.

Na

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje xSale miesięcznie?

Pakiet Standard kosztuje według cennika producenta 299 zł miesięcznie przy umowie na 12 miesięcy lub 600 zł przy rozliczeniu miesięcznym, do 1 000 zamówień. Za każde kolejne 1 000 zamówień dopłacasz 299 zł. Stan na październik 2026 - sprawdź aktualny cennik na xsale.ai.

Czy xSale pobiera prowizję od sprzedaży?

Nie, producent deklaruje 0% prowizji od obrotu. Płacisz abonament zależny od liczby zamówień oraz osobno za wdrożenie i rozszerzone wsparcie. Prowizje marketplace'ów i opłaty kurierów płacisz bezpośrednio tym firmom.

Ile kosztuje wdrożenie xSale?

Standardowe wdrożenie obejmuje 15 roboczogodzin za 3 000 zł netto, a rozszerzone 35 roboczogodzin za 7 000 zł netto. Wdrożenie dedykowane zaczyna się od analizy za co najmniej 9 600 zł netto (stan na październik 2026 - sprawdź cennik). Dodatkowe godziny kosztują 250 zł netto.

Czy xSale ma darmowy okres próbny?

Na stronie xSale jest przycisk „Przetestuj”, ale cennik nie opisuje warunków okresu próbnego. Zapytaj producenta o dostęp testowy lub demo przed podpisaniem umowy. W czasie testu sprawdź pełny obieg kilku prawdziwych zamówień.

Czy płatność roczna za xSale jest tańsza?

Tak, w cenniku xSale rozliczenie 12-miesięczne jest wyraźnie tańsze niż miesięczne - zarówno w abonamencie Standard, jak i w płatnych pakietach wsparcia. Abonament miesięczny ma sens w okresie testów i pierwszych tygodni po wdrożeniu.

Czy w xSale płaci się za użytkowników lub kanały?

Według cennika producenta każdy plan xSale obejmuje nielimitowaną liczbę użytkowników, a standardowe integracje kanałów i kurierów są w abonamencie. Jednorazowa opłata 300 zł dotyczy podłączenia dodatkowego kanału przy bezpłatnym pakiecie wsparcia (stan na październik 2026 - sprawdź cennik). Główną zmienną w rachunku jest liczba zamówień.

Chcesz wiedzieć, ile xSale będzie kosztować w Twojej firmie?

Ile kosztuje wdrożenie i wsparcie xSale?

Wdrożenie xSale jest zawsze płatne osobno. Producent oferuje dwa pakiety godzinowe i ścieżkę dedykowaną (stan na październik 2026 - sprawdź cennik):

  • Standardowe 15 roboczogodzin - 3 000 zł netto: zebranie danych dostępowych, konfiguracja, testy i szkolenie online. Godziny są gwarantowane w ciągu 2 miesięcy od zamówienia, później kolejne miesiące kosztują 500 zł netto i dodają 2 godziny do puli.

  • Rozszerzone 35 roboczogodzin - 7 000 zł netto: dodatkowo warsztat online, szkolenia dla ról, cotygodniowe spotkania przez pierwszy miesiąc i audyt po 3 miesiącach. Kolejne miesiące to 1 500 zł netto z 6 godzinami.

  • Dedykowane: analiza od 9 600 zł netto, a potem osobna wycena prac programistycznych, integracyjnych i szkoleń.

  • Dodatkowe godziny: 250 zł netto za roboczogodzinę.

Pakiety wsparcia xSale

Wsparcie Free jest dostępne dla pakietu Standard i obejmuje 1 godzinę miesięcznie z czasem reakcji do 24 godzin w dni robocze. Premium kosztuje 499 zł miesięcznie przy umowie rocznej (749 zł przy miesięcznej) i daje 3 godziny z reakcją do 8 godzin. Business to 1 499 zł (1 999 zł przy miesięcznej), 10 godzin i reakcja do 4 godzin, a Enterprise jest wyceniany indywidualnie (stan na październik 2026 - sprawdź cennik). W pakiecie Free podłączenie dodatkowego kanału sprzedaży kosztuje 300 zł jednorazowo, w wyższych pakietach jest wliczone.

Ile naprawdę kosztuje xSale w pierwszym roku?

Porównując integratory, zawsze licz koszt całego pierwszego roku: abonament, wdrożenie i wsparcie. Poniżej dwa warianty dla firmy z około 1 000 zamówień miesięcznie, z kwotami z cennika producenta.

[#chart:int42c]

Różnica między wariantami jest duża, ale nie wynika z abonamentu - ten jest taki sam. Decydują wdrożenie i wsparcie. Jeśli Twój zespół ma doświadczenie z integratorami, a procesy są proste, wariant podstawowy zwykle wystarczy. Przy wielu kanałach, kilku magazynach i rozbudowanym ERP szersze wdrożenie oszczędza tygodnie poprawek po starcie.

[#uwaga] Abonament xSale nie obejmuje opłat platform sprzedażowych, sklepów, kurierów i producentów ERP - prowizji, licencji i opłat aktywacyjnych. Dolicz je osobno, np. licencje modułów potrzebnych do integracji po stronie Subiekta lub Optimy. Zakres wymagań dla swojego ERP potwierdź z producentem xSale przed podpisaniem umowy.

Jak policzyć koszt jednego zamówienia w xSale?

Najprostszy sposób porównania integratorów to przeliczenie abonamentu na koszt obsługi jednego zamówienia. Wzór jest uniwersalny, więc łatwo zestawić xSale z Base, Apilo czy Sellasist.

[#chart:int42b]

W pakiecie Standard koszt jednego zamówienia pozostaje na poziomie około 30 groszy, bo dopłata rośnie razem ze sprzedażą. Producent pokazuje na stronie, że przy bardzo dużej skali koszt zamówienia spada, ale dotyczy to indywidualnych wycen. W promocji migracyjnej przy kilku tysiącach zamówień koszt jednostkowy jest wyraźnie niższy - dlatego warto sprawdzić, czy się do niej kwalifikujesz.

Druga strona rachunku to oszczędność czasu. Policz, ile minut zajmuje dziś przepisanie zamówienia do ERP, wystawienie dokumentu, nadanie paczki i wpisanie numeru przesyłki na marketplace. Pomnóż to przez liczbę zamówień. Dopiero zestawienie obu liczb pokazuje, czy integracja się zwraca.

Przykład: sprzedaż sezonowa a progi zamówień

[#przyklad] Sklep ogrodniczy sprzedaje średnio 800 zamówień miesięcznie, ale w kwietniu i maju dochodzi do 2 600. Średnia mieści się w pierwszym progu pakietu Standard, jednak w szczycie sklep wchodzi w trzeci próg, czyli płaci abonament podstawowy i dwie dopłaty po 299 zł (wyliczenie wg cennika ze stanu na październik 2026, przykład). Przy planowaniu budżetu warto więc policzyć koszt dla każdego miesiąca osobno, a nie mnożyć średnią przez 12.

Ten sam mechanizm działa w drugą stronę. Jeśli sprzedaż spada po sezonie, rachunek za kolejne miesiące też maleje, bo dopłaty zależą od faktycznej liczby zamówień. Dlatego w xSale ważniejsze od wyboru „właściwego planu” jest dobre oszacowanie wolumenu i zakresu prac wdrożeniowych.

Co jest w cenie, a za co dopłacisz?

Przed podpisaniem umowy dobrze rozdzielić koszty stałe od zmiennych i jednorazowych. Na podstawie cennika producenta (stan na październik 2026 - sprawdź cennik) wygląda to tak:

  • W abonamencie: użytkownicy bez limitu, standardowe integracje kanałów i kurierów, obsługa zamówień i wysyłek, API, przechowywanie danych w chmurze.

  • Zmienne: dopłaty za kolejne progi 1 000 zamówień, dodatkowe roboczogodziny po wdrożeniu.

  • Jednorazowe: pakiet wdrożeniowy, analiza w wersji Dedykowanej, podłączenie dodatkowego kanału w pakiecie wsparcia Free.

  • Poza xSale: prowizje marketplace'ów, opłaty kurierów, licencje ERP, a przy hostingu własnym - serwer, licencje bazy danych i administracja.

Który plan xSale wybrać do skali sprzedaży?

Wybór planu zacznij od listy kanałów, ERP i procesów, a dopiero potem patrz na liczbę zamówień. W praktyce decyzja wygląda tak:

  1. Standard: sprzedajesz w kanałach z listy gotowych integracji, pracujesz na Subiekcie lub Comarch ERP i akceptujesz standardowe procesy. To najczęstszy wybór dla firm do kilku tysięcy zamówień miesięcznie.

  2. Dedykowany: masz nietypowe dokumenty, kilka magazynów, indywidualne statusy albo ERP spoza listy. Analiza pozwala ustalić zakres przed wdrożeniem.

  3. Enterprise: bardzo duża skala, wymagania co do SLA i architektury, ewentualnie hosting we własnej infrastrukturze.

Przy porównaniu z innymi systemami pamiętaj, że cenniki są zbudowane różnie: jedne liczą zamówienia, inne produkty, wtyczki albo kanały. Zestawiamy je w przeglądzie

Jak nie przepłacić za xSale?

  • Sprawdź liczbę zamówień w najmocniejszym miesiącu roku, a nie średnią - to ona wyznacza próg rozliczenia.

  • Jeśli przechodzisz z innego systemu, zapytaj o warunki promocji migracyjnej, zanim podpiszesz umowę.

  • Wybieraj rozliczenie roczne, gdy jesteś już po testach i wiesz, że zostajesz w systemie.

  • Dobierz pakiet wsparcia do ryzyka: przy kilkuset zamówieniach dziennie reakcja do 24 godzin może oznaczać dzień ręcznej pracy.

  • Spisz zmiany niestandardowe przed wdrożeniem - poprawki po starcie rozliczane godzinowo szybko podnoszą koszt.

Jak Vinson pomaga policzyć koszt i wdrożyć integrator?

Vinson to agencja e-commerce z Bochni, działająca od 2021 roku. Jesteśmy Allegro Ads Partner+, Google Partner, Meta Business Partner, certyfikowanym partnerem Base, partnerem Empik Place i autoryzowanym partnerem Shoper. Pracowaliśmy z ponad 500 firmami, a klienci oceniają nas na 4,9/5 ze 171 opinii. Nie jesteśmy partnerem xSale, więc liczymy koszty z perspektywy sprzedawcy.

  • Zbieramy dane o zamówieniach, kanałach i ERP i liczymy całkowity koszt xSale na pierwszy rok.

  • Porównujemy go z innymi integratorami dopasowanymi do Twojej skali sprzedaży.

  • Wdrażamy wybrane rozwiązanie, konfigurujemy integracje ze sklepem, Allegro i marketplace'ami oraz migrujemy dane.

  • Gdy lepiej sprawdzi się OMS z gotowymi akcjami automatycznymi, wdrażamy Base jako certyfikowany partner.

Na

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje xSale miesięcznie?

Pakiet Standard kosztuje według cennika producenta 299 zł miesięcznie przy umowie na 12 miesięcy lub 600 zł przy rozliczeniu miesięcznym, do 1 000 zamówień. Za każde kolejne 1 000 zamówień dopłacasz 299 zł. Stan na październik 2026 - sprawdź aktualny cennik na xsale.ai.

Czy xSale pobiera prowizję od sprzedaży?

Nie, producent deklaruje 0% prowizji od obrotu. Płacisz abonament zależny od liczby zamówień oraz osobno za wdrożenie i rozszerzone wsparcie. Prowizje marketplace'ów i opłaty kurierów płacisz bezpośrednio tym firmom.

Ile kosztuje wdrożenie xSale?

Standardowe wdrożenie obejmuje 15 roboczogodzin za 3 000 zł netto, a rozszerzone 35 roboczogodzin za 7 000 zł netto. Wdrożenie dedykowane zaczyna się od analizy za co najmniej 9 600 zł netto (stan na październik 2026 - sprawdź cennik). Dodatkowe godziny kosztują 250 zł netto.

Czy xSale ma darmowy okres próbny?

Na stronie xSale jest przycisk „Przetestuj”, ale cennik nie opisuje warunków okresu próbnego. Zapytaj producenta o dostęp testowy lub demo przed podpisaniem umowy. W czasie testu sprawdź pełny obieg kilku prawdziwych zamówień.

Czy płatność roczna za xSale jest tańsza?

Tak, w cenniku xSale rozliczenie 12-miesięczne jest wyraźnie tańsze niż miesięczne - zarówno w abonamencie Standard, jak i w płatnych pakietach wsparcia. Abonament miesięczny ma sens w okresie testów i pierwszych tygodni po wdrożeniu.

Czy w xSale płaci się za użytkowników lub kanały?

Według cennika producenta każdy plan xSale obejmuje nielimitowaną liczbę użytkowników, a standardowe integracje kanałów i kurierów są w abonamencie. Jednorazowa opłata 300 zł dotyczy podłączenia dodatkowego kanału przy bezpłatnym pakiecie wsparcia (stan na październik 2026 - sprawdź cennik). Główną zmienną w rachunku jest liczba zamówień.

Chcesz wiedzieć, ile xSale będzie kosztować w Twojej firmie?

Czy ten artykuł był pomocny? Oceń go
Bądź pierwszą osobą, która oceni

Damian Wełna

Automation & Integration Expert

Automatyzuje sprzedaż i integruje systemy: BaseLinker, sklepy internetowe, marketplace'y. Eliminuje ręczną pracę i błędy.

Automatyzuje sprzedaż i integruje systemy: BaseLinker, sklepy internetowe, marketplace'y. Eliminuje ręczną pracę i błędy.

★★★★★
Współpracowałeś z Vinson?
Twoja opinia pomoże innym sprzedawcom wybrać sprawdzoną agencję. Zajmie Ci to minutę.
Oceń nas na Trustpilot →
Potrzebujesz pomocy z tym tematem?

Bezpłatna konsultacja z Vinson

Damian i nasz zespół pomogą Ci wdrożyć to na Twoim koncie - bez zobowiązań.

  • Analiza Twojego konta i obecnych działań
  • Konkretny plan poprawek do wdrożenia
  • Bezpłatna konsultacja – bez zobowiązań
4,9/5 ze 171 opiniiWdrażamy integratory sprzedaży wielokanałowej
Damian Wełna - Automation & Integration Expert
Damian WełnaAutomation & Integration Expert

Przeczytaj także

Więcej porad z naszej bazy wiedzy - przesuń, aby zobaczyć kolejne artykuły.

1 / 1

Masz pytania? Chętnie porozmawiamy!

Masz pytania? Chętnie porozmawiamy!

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin w dni robocze. Pierwsza rozmowa jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.

Masz pytania? Chętnie porozmawiamy!

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin w dni robocze. Pierwsza rozmowa jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.

Bartłomiej Stokłosa, CEO Vinson Agency

Bartłomiej Stokłosa

CEO & Founder

"Jeżeli czegoś nie da się zrobić, potrzebny jest ktoś, kto o tym nie wie - przyjdzie i to zrobi."

Bartłomiej Stokłosa, CEO Vinson Agency

Bartłomiej Stokłosa

CEO & Founder

"Jeżeli czegoś nie da się zrobić, potrzebny jest ktoś, kto o tym nie wie - przyjdzie i to zrobi."

Zadzwoń

574 944 685

Adres

Kazimierza Wielkiego 7/7

32-700 Bochnia

Wybierz dogodny termin w kalendarzu - bez wymiany maili w tę i z powrotem.

Napisz do nas

Opisz krótko, czego potrzebujesz - oddzwonimy lub odpiszemy w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Damian WełnaNa zapytanie odpowie Damian Wełna, Automation & Integration Expert

Napisz do nas

Opisz krótko, czego potrzebujesz - oddzwonimy lub odpiszemy w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Damian WełnaNa zapytanie odpowie Damian Wełna, Automation & Integration Expert